Подушка-грілка Ведмедик з насінням льону

Артикул
Тканина Фліс
Наповнювач Насіння льону
Цена: 79,00грн.

Симпатична і приємна на дотик багатофункціональна подушечка у формі Ведмедика може використовуватися як для сну, так і в якості грілки, компресу або тактильної іграшки.

У подушці використовується тільки натуральний і екологічно чистий наповнювач - насіння льону, відомого своїми цілющими властивостями. Льон - природний антистатик і антисептик, що має бактерицидні, антиалергенні та гігроскопічні властивості. Чохол внутрішньої подушки з натуральної бавовняної тканини.

Попередньо нагріта подушечка може використовуватися при дитячих кольках, для зігрівання кінцівок або ліжечка в холодний період часу. Охолоджену подушку можна використовувати як компрес при ушибах і ударах, для зняття больових відчуттів.

Така подушечка не тільки корисна для здоров'я, її можна використовувати в розвиваючих іграх Монтессорі, для розвитку дрібної моторики пальчиків, для масажу та зняття напруги або стресу. М'який чохол їз флісу на липучці (велика подушка) можна випрати, попередньо висунувши внутрішню подушку з насінням. Це робить подушку практичною і простою у догляді.

Подбайте про здоров'я та комфорт Вашої дитини з лляною подушечкою «Ведмедик Organic Flax»!

Тканина Фліс
Наповнювач Насіння льону
Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший