Подушка для годування Mini Горох блакитна

Артикул
Тканина Бязь, Туреччина
Наповнювач Антиалергійне 100% силіконізоване полиефірне волокно (кульки)
Цена: 250,00грн.

- Зручне положення для годування та колисання. Подушка дозволяє комфортно, під правильним кутом, розташувати дитину під час грудного годування або колисання. Оптимально підходить для розташування малюка під час годування з пляшечки. Робить процес годування максимально комфортним, полегшуючи його як для малюка, так і для мами. Подушка забезпечує дбайливу підтримку голівки дитини та шиї, зменшує втому рук під час колисання.

- Безпечні матеріали. Матеріал верхньої тканини найякісніша 100% бавовна, ніжна та безпечна для шкіри малюка. Матеріал наповнювача м’який та антиалергенний, сертифікований для застосування у товарах дитячої лінії. Легка та пружна подушка швидко відновлює свою форму.

- Оптимальний розмір та дизайн. Подушка є універсальною – один розмір, який підходить і чоловікам, і жінкам, незалежно від обхвату руки. Проста у застосуванні подушка одягається та знімається не потребуючи допомоги сторонніх людей. Підходить з першого дня життя дитини. Маючи компактну портативну конструкцію, підійде для прогулянок та для родин, що не сидять з малюком на одному місці та весь час подорожують.

- Простота догляду. Подушка для годування та колисання «Mini Idea» є простою у догляді. Її можна прати, вона швидко сохне та не втрачає своєї форми. Тканина Бязь, Туреччина
Наповнювач Антиалергійне 100% силіконізоване полиефірне волокно (кульки)
Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший

Доступні опції