Набір у коляску: ковдра і подушка

Артикул
Тканина Мікрофібра
Наповнювач ковдри Синтепон, щіл. 150 гр/м2
Наповнювач подушки Синтепон, щіл. 400
Цена: 207,00грн.

Набір у коляску – прогулянка на свіжому повітрі з  комфортом. М'який антиалергійний набір, що складається з ковдри і подушечки - важливе доповнення до коляски. Тонка подушечка і ковдра легкі, що актуально, коли малюк важить 4-6 кг. Набір у коляску добре пропускає повітря, не вбирає запахи і простий у догляді: його легко прати і він швидко сохне. Наповнювач, що використовується у наборі, безпечний для здоров'я малюка – він не викликає алергії, в ньому відсутні умови для розвитку мікроорганізмів. Малюнок стьобання надійно фіксує наповнювач, що дозволяє використовувати ковдру довгий час. Набір у коляску від ТМ «Ідея» забезпечує зручність спального місця малюка, дозволяючи комфортно подорожувати під час прогулянок.

1. Регулярне прання не частіше 1 разу у 3 місяці. Режим рекомендовано обирати делікатний або спеціальний режим для синтетики з подальшим інтенсивним полосканням. Можлива хімчистка.
2. Норму прального порошку краще зменшити на одну третину, так як він не дуже добре вимивається з синтетичних волокон.
3. Суха чистка у домашніх умовах не рекомендується, оскільки повністю прибрати чистячі реактиви з шару синтепону не представляється можливим без спеціалізованого обладнання.
4. Синтепонові вироби не прасують.
Тканина Мікрофібра
Наповнювач ковдри Синтепон, щіл. 150 гр/м2
Наповнювач подушки Синтепон, щіл. 400
Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Поганий           Хороший

Доступні опції